English Polska wersja

Klunder Engineering

Oferta

Kieszonki

Oferujemy wykonanie kieszeni do jachtów oraz łodzi. Służą one głównie do uporządkowania lin, ale także znajdują zastosowanie jako schowki do przechowywania drobnych przedmiotów jak telefony lub też butelki na wodę.

Do ich stworzenia używamy solidnych oraz wodoodpornych materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej. Kieszenie są odpinane, mocowane za pomocą rzepów, które znajdują się w komplecie. Tył kieszonki jest usztywniony, dzięki czemu zachowuje odpowiedni kształt.

W swojej ofercie posiadamy dwa warianty możliwe do wyboru, ale na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrobić inną, dopasowaną do potrzeb kieszeń.

 

Kubki

Uchwyty na kubki nie muszą wyglądać nudno. Dostępne w naszej ofercie produkty nadadzą wystrojowi łodzi interesujący akcent.

Oferujemy wykonanie różnych kształtów, rozmiarów oraz kolorów materiału:

  • uchwyty na kubki ze stali nierdzewnej w dwóch rozmiarach o średnicy 90 mm, wysokości 80 mm oraz 70 mm, wysokości 40 mm
  • uchwyty na kubki z tworzywa sztucznego w kolorach niebieski i pomarańczowy o średnicy 70 mm, wysokości 40 mm oraz biały i czarny o średnicy 90 mm, wysokości 80 mm